Produkty

Zahradní osvětlení Seliger

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Pomohli jsme vrátit lesk zahradě, po které se procházel Beneš i Castro

26.04.2015 Pomohli jsme vrátit lesk zahradě, po které se procházel Beneš i Castro

Úkol byl jasný. Připravit kompletní dodávku závlahy pro zahradu, která má téměř 4 000 m2. Pro areál, ve kterém návštěvníci najdou trávník, květiny i sad, připravily Toro-zavlahy.cz kompletní dodávku automatické závlahy i ruční závlahu připravenou pro připojení hadice.
Charakter historické zahrady udržuje moderní technika

Podmínky zakázky byly velmi přísné. Zahrada si musela zachovat svůj unikátní ráz, který získala při svém vzniku v roce 1929. Nejen, že jej závlahy nesměly narušit, ale naopak měly přispět k jeho udržení.

Toro-zavlahy.cz si s náročným úkolem přesto poradily. I díky využití moderní techniky, která přitom charakter zahrady nijak nenarušuje.

Moderní vybavení s jednoduchým ovládáním

vila-stiassni-zavlahy-toro-21 Závlahový systém řídí moderní jednotka Evolution, která nabízí snadné ovládání i programování závlah přes počítač. Díky tomu se zavlažování snadno přizpůsobí potřebám i tak originálních zahrad, jako je právě ta u vily Stiassni.

Součástí systému je také dešťový senzor TRS. Stará se o to, aby závlaha pracovala, jen když je sucho. S ovládáním závlahy pomáhají také elektromagnetické ventily řady P150, které na základě pokynů řídicí jednotky určují přísun vody do jednotlivých sekcí.

Samotné zalévání zahrady pak mají na starosti postřikovače řad T7 a 570Z. Zaručují rovnoměrnou a efektivní dodávku vody. A součástí vybavení je také čerpací stanice.


vila-stiassni-zavlahy-toro-03

Závlahy pro historické zahrady, sady i pole

Toro-zavlahy.cz tak znovu dokázaly, že se dokáží vypořádat i s náročnou rekonstrukcí historických zahrad, stejně dobře jako s klasickou montáží zavlažovacích systémů. Přesvědčte se o tom sami. Kontaktujte nás a připravíme závlahu přesně podle vašich potřeb.

Podívejte se do zahrad vily Stiassni tak, jak je vídí postřikovače Toro:

Postřikovač Toro T7P Postřikovač Toro T7P Postřikovač Toro T7P