Produkty

Zahradní osvětlení Seliger

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Společnost Profigrass s.r.o. se zúčastnila vzdělávacího programu "Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013"

23.01.2013 Společnost Profigrass s.r.o. se zúčastnila vzdělávacího programu "Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013"


Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, kurz roku 2013V pondělí 21.1. proběhlo v Řeznovicích školení zaměřené na odborné vzdělávání pracovníků realizačních firem. Toto školení bylo pořádáno ve spolupráci s Evropským sociálním fondem v ČR, Operačním programem pro lidské zdroje a zaměstnanost a Svazem zakládání a údržba zeleně (SZÚZ).Naše společnost Profigrass s.r.o. se aktivně účastnila tohoto školení a školila pracovníky v oblasti instalace a spojování EPDM fólií Firestone PondGard. Školení se skládalo z teoretické části o vlastnostech kaučukové fólie EPDM a porovnání s konkurenčním materiálem PVC. Následovala praktická část, kde si účastníci školení mohli názorně prohlédnout, jak se kaučukové fólie EPDM spojují, následně si každý účastník sám provedl spojování fólií.


5


008 005 019 017


iso ISO1