Produkty

Zahradní osvětlení Seliger

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Tropické léto zničilo trávníky, závlaha se stává nutností

09.05.2016 Tropické léto zničilo trávníky, závlaha se stává nutností


Žlutá, uschlá tráva a půda rozpukaná vedrem. Většina trávníků tropické léto nezvládla. Na řadě míst panovaly skutečně extrémní podmínky - od ledna do září napršelo jen 50 % obvyklého průměru.Trávníky bez závlah léto nezvládly

Ani intenzivní deště, které přišly na začátku podzimu, trávníkům nepomohly. Vyschlá půda vodu nemohla nasát a většina jí hned odtekla. Proto trávníky dál zůstaly ve špatné kondici.

Hlavní příčiny špatného stavu trávníků jsou 3:

  • chybějící závlaha,
  • nedostatečná závlaha,
  • špatně nastavený závlahový systém.

Diagnostika trávníku je záležitost pro odborníka


Určit přesnou příčinu zhoršené kvality trávníku je poměrně náročné. Laici obvykle nemají dost znalostí, aby situaci správně vyhodnotili, proto je nejlepší obrátit se na odborníky. S odhalením závad vám rádi pomůžeme, stačí nám napsat.

Kromě toho nabízíme i další komplexní služby:

1. Navrhne vám nejlepší způsob řešení.

2. Můžete si u nás koupit materiál a vybavení.

3. Doporučíme vám spolehlivé realizátory.

Připravte se včas na extrémně suchá léta


Toro-Zavlahy.cz - zavla%C5%BEov%C3%A1n%C3%AD se st%C3%A1v%C3%A1 nutnost%C3%AD Závlahu nepodceňujte. V posledních letech jsme svědky stále extrémnějšího počasí a vše nasvědčuje tomu, že tento trend bude pokračovat a sílit. Už nyní se naše počasí začíná podobat tomu středomořskému.

To znamená ještě teplejší a sušší léta než dosud. Tuto situaci zná každý z dovolené u moře. Krásně zelené jsou tam jen zavlažované trávníky, zbytek je suchý.

Pokud tedy nechcete strávit i další léto na zahradě s vyprahlým trávníkem, vyplatí se jednat hned. Kontaktujte nás a najdeme spolu vhodné řešení pro vaši zahradu.