Produkty

Zahradní osvětlení Seliger

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Zahradní světla

27.03.2013 Zahradní světla

Teplejší měsíce se nezadržitelně blíží a s nimi i čas, který opět začnete trávit na své zahradě, a to nejen v průběhu dne, ale i za teplých večerů na Vaší terase nebo v prostoru Vaší zahrady.

Aby měla zahrada tu správnou atmosféru, je skvělé ji vybavit vhodným osvětlením, které plní svůj účel osvětlit prostor a zároveň slouží jako dekorace. Pokud přemýšlíte, zda se pustit do osvětlení zahrady, přečtěte si, jaké typy zahradních světel můžete vybírat.

Jaké typy zahradních světel si můžete vybírat?

  • Stylové lampy podél chodníčků a teras
  • Designové osvětlení keřů, jezírka
  • Osvětlení schodišť, plotů
  • Dekorativní osvětlení vodních prvků

Zahradní světla tak krásně zvelebí prostor Vaší zahrady a jsou přitom bezpečná pro děti i zvířata. Systémy jsou přitom jednoduché na instalaci jak do nových, tak do existujících zahrad. Jedním systémem lze často nasvítit terasu, jezírko i okrasné dřeviny.

zahradni-svetla

Co potřebujete k instalaci zahradních světel?

Pro instalaci zahradních světel potřebujete v zásadě tři typy komponentů – samotná svítidla, transformátor a rozvodné kabely a to jak hlavní, tak rozbočovací k jednotlivým svítidlům. Veškeré kabely a rozbočovače bývají obvykle kombinovatelné. Kabely se obvykle umísťují pod zem.

V naší nabídce najdete širokou nabídku špičkového osvětlení Seliger, které krásně prosvětlí jakékoliv místo v exteriérech.

Potřebujete poradit s instalací zahradních světel?

Pokud si nevíte rady, rádi Vám poradíme a společně navrhneme řešení, které bude pro osvětlení právě té Vaší zahrady ideální. Kontaktujte nás.