Služby

Zahradní osvětlení Seliger

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Servis a náhradní díly

My ve společnosti Profigrass rozumíme, že i u spolehlivých strojů je perfektní servis pro Váš klid v duši absolutní nutností. Proto jsme pro Vás vytvořili servisní síť prostřednictvím vlastních servisních pracovníků v Brně, Praze a Senci a dále ve spolupráci s certifikovanými servisními partnery. Území České republiky a Slovenska je tak plně pokryto.

Ovšem servis je pouze tak dobrý, jak rychlá a spolehlivá je dodávka náhradních dílů a spotřebního materiálu. Naše dislokované sklady tak drží pohotovostní položky s podporou centrály náhradních dílů v Brně, která je rovněž schopna expedovat zboží expresně přímo zákazníkovi.

Aby servis a dodávka náhradních dílů fungovaly správně, musí za ní stát výrobce s kvalitní technickou podporou a efektivním systémem dodávky náhradních dílů svým distributorům. Proto jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s takovými dodavateli, jakými jsou Toro, Gianni Ferrari, Club Car, Tennant a další...

Dbáme na to, aby si náš tým manažerů servisu, náhradních dílů a mechaniků udržoval a zdokonaloval své technické znalosti pravidelnými školeními u výrobců. Stejně tak investujeme do moderních technologií a diagnostických zařízení, abychom byli neustále v souladu s rostoucí technologickou úrovní našich výrobků.

Díky naší struktuře servisu a náhradních dílů se tak můžete soustředit na běh každodenního života.